Kniha návštěv / Guestbook  
Napište komenář pro tento záznam. / Write a comment for this guestbook entry. Zpět do knihy nášvtěv / Back to Guestbook | Zpráva / Admin
Zapište se do knihy / Sign the Guestbook:
4) Jan Hubi?ka 
IP logged Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050920 Firefox/1.0.7 SUSE/1.0.7-0.1 Prohlédni webovou stránku / View Web Page 
9.1.2006 16:32 Host: 6.80.broadband3.iol.cz Napsat komentář / Write a comment

Zprovoznili jsme novou knihu návštěv. Doufáme, že (narozdíl od té staré) se bude plnit zejména zajímavými zápisy a ne automaticky zasílanou reklamou. Před uzavřením staré knihy návštěv jsme dostávali až 40 reklam deně.

Záznamy ze staré knihy asi do nové nepřevedeme a můžete si je prohlédnout na adresách [sechtl-vosecek.ucw.cz] a [sechtl-vosecek.ucw.cz]. Z obou kopií knihy byly smazány reklamní zprávy a ponechány jen opravdové zápisy. Bohužel díky přeplnění disku se jich ale ?ást ztratila, což nás velice mrzí a doufáme, že se to nebude opakovat.

Honza


We started new guestbook script because our old wasn't able to survive amount of automatically sent spam. Old entries can be seen on addresses: [sechtl-vosecek.ucw.cz] and [sechtl-vosecek.ucw.cz]. Unfortunately because of bug in the script portion of the entries got lost. We are very sorry for that and hope it won't happen with the new script.

Honza
Komentáře / Comments:
:-) :-( ;-)
:o :D :p
:cool: :rolleyes: :mad:
:eek: :confused: :lol:

Name:
HTML code is enabled
Smilies are ON
AGCode is ON
Powered by Lazarus Guestbook from carbonize.co.uk