Digitální archiv

portrét profesor Alexandr Bernard

portrét profesor Alexandr Bernard  na malé krabičce Jeřicha,Vycpálek,Hlinovský,Broukal,ředitel Šulc,Makovec, Sedláč... portrét
portrét profesor Alexandr Bernard

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

ID:desky/deska8384
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
portrét profesor Alexandr Bernard
Popis:
na malé krabičce Jeřicha,Vycpálek,Hlinovský,Broukal,ředitel Šulc,Makovec, Sedláček,Bernard,Novák,ředitel Kryštůfek
profesor táborského gymnázia Alexandr Bernard,rodák ze Sobotky, jeden ze zakladatelů táborského muzea, přírodovědecký spisovatel, amatérský archeolog a čestný měšťan Tábora. Karol Bílek c. k. profesor VII. hodnostní třídy,spisovatel, konzervátor, čestný měšťan táborský, obecní starší, ředitel městského muzea, člen kuratoria a paedagogický dozorce ženské školy průmyslové,atd z Výroční zprávy Městské ženské školy průmyslové v Táboře 1910-1912

Pomozte nám určit kdo je na fotografii.

Rok:
Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!

Zakázka má číslo 4649. Nejbližší starší datovaná má číslo 2920 a je z roku 1910. Nejbližší mladší datovaná má číslo 5058 a je z roku 1911. Tato fotografie tedy bude přibližně z roku 1911.

Autor: (blíže neurčen)
Klíčová slova:portrét
Materiál:negative_nonstandard
Kategorie:Portréty a postavy učitelů
Nápisy na fotografii:
Umístění:551
logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička