Digitální archiv

Padařov: pomník Štastného od J. V. Duška

Padařov: pomník Štastného od J. V. Duška Republikánska strana zemědělského a malorolního lidu. Suchopár jsi skypřil v zemi a pldu úrodnou. První semene sil jsi v nás. Lány jež zvlnili se jako može miliony klasy.  Alfons Štastný z Padařova
Padařov: pomník Štastného od J. V. Duška

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

ID:diacky/diacek0061
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
Padařov: pomník Štastného od J. V. Duška
Popis:
Rok:Skleněné diapositivy 8x8 se používaly přibližně v letech 1900-1930. Často však obsahují reprodukce starších fotografií.
Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!
Autor: (blíže neurčen)
Klíčová slova:Alfons Štastný z Padařova
Materiál:diapositive8x8
Kategorie:Krásy okolí Tábora na ručně kolorovaných diapozitivech, po roce 1934, Jan Vítězslav Dušek (1891-1966), Padařov
Nápisy na fotografii:
Republikánska strana zemědělského a malorolního lidu. Suchopár jsi skypřil v zemi a pldu úrodnou. První semene sil jsi v nás. Lány jež zvlnili se jako može miliony klasy.
Umístění:p. Flýdr
logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička