Digitální archiv

Lutová

Š&V Digitální archiv Města a vesnice Lutová
Š&V Digitální archiv Fotoreportáž Práce v zemědělství, 50.-60. léta
Lutová  nikom/film1250 a 1251 (popis: "Lutová?") - v kategorii "neznámé obce" jsou s tím... vesnice
ID:
nikon/nfilm1251
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
Lutová
Popis:
nikom/film1250 a 1251 (popis: "Lutová?") - v kategorii "neznámé obce" jsou s tímto popisem celkem tři takto označené fotografie, z toho druhá a třetí (1250+1251) s nejvyšší pravděpodobností opravdu byly pořízeny v Lutové u rybníčku na návsi (pobývali jsme tam cca před třemi roky), viz např. tato fotografie ze současnosti: http://Lutová.web park.cz/Cekovy-1.JPO; na staré fotografii je trochu matoucí absence bývalé školy (nyní penzion Na vyhlídce) v pozadí (na novější fotografii), ale zřejmě se jednalo o jiný úhel záběru..; pokud jde o dobu pořízení fotografie - nevím, jedině zjistit přímo na místě s fotografií v ruce, u některé ho pamětníka (pokud tam opět pojedeme, provedeme :-);A. Černá dáma na fotografii je Marie Prokešová, moje prababička.Ivana Vobejdová.určil Tomáš Kočiš. Děkujeme

Pomozte nám určit kdo je na fotografii.

Rok:

Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!
Autor:
Klíčová slova:
vesnice
Materiál:
film_6x6_bw
Kategorie:
Lutová, Práce v zemědělství, 50.-60. léta
Nápisy na fotografii:
Umístění:

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička