Digitální archiv

Pan Brabec, Pejškov

Š&V Digitální archiv Skupinové fotografie Skupinové fotografie rodin
Pan Brabec, Pejškov  Jedná se o rodinné setkání u příležitosti zlaté svatby Josefa a Boženy Brabcovýc... Brabec
ID:
desky/deska5903
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
Pan Brabec, Pejškov
Popis:
Jedná se o rodinné setkání u příležitosti zlaté svatby Josefa a Boženy Brabcových na statku v Pejškově v červnu roku 1929 nebo 1930.
V horní řadě zleva stojí: Josef Mašek (zeť, "rada" z Jihlavy), Jan Čeřovský (zeť, profesor z Prahy), dr. Václav Brabec (*1883, syn, advokát z Prahy), Josef Brabec (*1886, syn, hospodařící na statku v Pejškově), Josef Hrnčíř (zeť, inženýr Kolben/Daněk z Prahy), prof. Josef Krkoška (zeť, ředitel gymnázia z Pelhřimova) a Josef Krkoška ml. (vnuk, student z Pelhřimova)
Sedící: Terezie Mašková (*1891, dcera), Marie Benešová (*1886, dcera, profesorka hudby z Prahy), Božena Čeřovská (*1895, dcera), Božena a Josef Brabcovi (majitelé statku v Pejškově), Jaroslava Hrnčířová (*1893, dcera), Anna Krkošková (*1881, dcera, manželka Josefa Krkošky st.) a Anna Krkošková ml. (vnučka, studentka z Pelhřimova).
V dolní řadě sedí děti: Jiří Mašek (vnuk, z Jihlavy), Jaroslava Hrnčířová (vnučka, z Prahy) a Božena Mašková (vnučka, z Jihlavy).
Simona a Jan Kysilkovi

Rok:
Velké skleněné negativy se používaly v letech 1850-1950.
Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!
Autor:
(blíže neurčen)
Klíčová slova:
Brabec
Materiál:
negative13x18
Kategorie:
Skupinové fotografie rodin
Nápisy na fotografii:
Umístění:
123

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička