Digitální archiv

Radniční čp. 52

Š&V Digitální archiv Města a vesnice Tábor Staré město Radniční a Křižíkova ulice
Radniční čp. 52 prodej mlýnských výrobků ze strojního mlýna V. Kvěcha, B.Benda Radnické ulici čp. 52,  dnes v rekonstrukci (za Čadilovýma taková úzká ulička). ... Staré město,obchod,Kvěch
ID:
desky/deska7081
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
Radniční čp. 52
Popis:
Radnické ulici čp. 52, dnes v rekonstrukci (za Čadilovýma taková úzká ulička). Dveře na snímku jsou dnes zazděné. Thir, 1920 uvádí: "..čísla 51 a 52 byla v nejnovějším čase v jednu budovu spojena...Potom jest majetnicí Anna Pelhřimovská, a r. 1904 Marie Klášterková. Tato prodala dům mlynáři Václavovi Kvěchovi, jehož zeť, stavitel Ant. Neuman, jej přestavěl docela ve slohu barokovém, jenž do úzkých táborských ulic mnohem lépe přiléhá než okázalá secese.B. Pražáková

Rok:
Lakovaly se zejména kollodiové negativy (vytvořené po roce 1880 a před rokem 1890) ale i některé želatinové (minimálně do roku 1901).
Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!
Autor:
(blíže neurčen)
Klíčová slova:
Staré město, obchod, Kvěch
Materiál:
negative18x24 lakovany
Kategorie:
Radniční a Křižíkova ulice
Nápisy na fotografii:
prodej mlýnských výrobků ze strojního mlýna V. Kvěcha, B.Benda
Umístění:
195

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička