Objednejte si reprodukce fotografií z našeho archivu

Tisky z historických fotografií můžou být například pěkným dárkem a nebo dekorací v interiéru. Objednávání zvětšenin z našeho archivu je snadné:

  • Napište si identifikaci fotografie z našeho archivu (ID najdete v URL adrese v prohlížeči. Například: „deska1566“ pokud adresa vypadá takto: „https://sechtl-vosecek.ucw.cz/cml/desky/deska1566.html“)
  • Napište nám emailem na adresu muzeum@sechtl-vosecek.ucw.cz identifkaci, velikost (od 20x30cm, do 110cm šířky), papír (matný, lesklý a nebo umělecký papír) a adresu.
  • Brzy vám napíšeme, jestli vybrané fotografie je možné kvalitně v dané velikosti vytisknout, spočítáme cenu a dohodneme se na platbě.
  • Pokud budete chtít, můžeme vám poslat náhled fotografie připravené pro tisk.
  • Reprodukci Vám můžeme poslat a nebo si ji můžete vyzvednout u nás v Táboře přibližně za týden.

Jak spočítat cenu

Printed photo Cenu počítáme přibližně podle následujících pravidel. Na dalším je možné se domluvit dohodou:
 

Jak tisky připravujeme

HP Z3100 printer

Všechny fotografie v archivu jsou digitalizovány ve vysokém rozlišení a kvalitě (až do několika set megapixelů). Digitální verze fotografií jsou archivovány bez úprav. Příprava fotografie tedy obsahuje vyzvednutí digitální verze z archivu, editace a retuš a přípravu pro tisk.

Je důležité vít v úvahu, že negativy nejsou konečným produktem. Fotograf je při reprodukci ořízl, vyrovnal a vyretušoval. Pokud nás nepožádáte, uděláme podobné změny digitálně, jaké se dělaly při reprodukci v laboratoři:

Náhled digitální verze negativu

Náhled upravené fotografie