Digitální archiv

portrét profesor Alexandr Bernard

Š&V Digitální archiv Portréty a postavy Portréty a postavy učitelů
portrét profesor Alexandr Bernard  na malé krabičce Jeřicha,Vycpálek,Hlinovský,Broukal,ředitel Šulc,Makovec, Sedláč... portrét
ID:
desky/deska8384
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
portrét profesor Alexandr Bernard
Popis:
na malé krabičce Jeřicha,Vycpálek,Hlinovský,Broukal,ředitel Šulc,Makovec, Sedláček,Bernard,Novák,ředitel Kryštůfek
profesor táborského gymnázia Alexandr Bernard,rodák ze Sobotky, jeden ze zakladatelů táborského muzea, přírodovědecký spisovatel, amatérský archeolog a čestný měšťan Tábora. Karol Bílek c. k. profesor VII. hodnostní třídy,spisovatel, konzervátor, čestný měšťan táborský, obecní starší, ředitel městského muzea, člen kuratoria a paedagogický dozorce ženské školy průmyslové,atd z Výroční zprávy Městské ženské školy průmyslové v Táboře 1910-1912

Pomozte nám určit kdo je na fotografii.

Rok:

Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!

Zakázka má číslo 4649. Nejbližší starší datovaná má číslo 2920 a je z roku 1910. Nejbližší mladší datovaná má číslo 5058 a je z roku 1911. Tato fotografie tedy bude přibližně z roku 1911.

Autor:
(blíže neurčen)
Klíčová slova:
portrét
Materiál:
negative_nonstandard
Kategorie:
Portréty a postavy učitelů
Nápisy na fotografii:
Umístění:
551

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička