Digitální archiv

Thanabaurerova Lávka v Lužnickém údolí

Thanabaurerova Lávka v Lužnickém údolí  diacek0154 zobrazuje Thanabauerovu lávku po rekonstrukcích provedených 1929 a 19... Thanabaurer,lávka,Tábor,Lužnice
Thanabaurerova Lávka v Lužnickém údolí

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

ID:diacky/diacek0154
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
Thanabaurerova Lávka v Lužnickém údolí
Popis:
diacek0154 zobrazuje Thanabauerovu lávku po rekonstrukcích provedených 1929 a 1930. Podle stavu lávky a jejího okolí bych si pak dovolil tvrdit, že nebyla pořízena později než v roce 1932. V této souvislosti mám prosbu: Bylo-li by to možné, rád bych tento snímek využil na výše uvedené webové stránce, protože nemám k dispozici žádný snímek takto rekontruované (z mého pohledu druhé, protože nešlo jen o rekontrukci staré ale o postupnou výstavbu zcela nové) lávky R. Černý

Rok:
Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!
Autor: (blíže neurčen)
Klíčová slova:Thanabaurer, lávka, Tábor, Lužnice
Materiál:diapositive8x8
Kategorie:Krásy okolí Tábora na ručně kolorovaných diapozitivech, po roce 1934, Pohledy na Lužnici, Turistická stezka z Tábora do Bechyně (postavena 1903)
Nápisy na fotografii:
Umístění:Zdeněk Flídr
logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička