Digitální archiv

Pacov,park habr

Pacov,park habr  znovu 4998Jelikož jde o film pás, jsou stejně staré a z nové fotky hasičské zbro... Pacov,park
Pacov,park habr

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

ID:35mm/film35mm6857
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
Pacov,park habr
Popis:
znovu 4998Jelikož jde o film pás, jsou stejně staré a z nové fotky hasičské zbrojnice je vidět, že byla dokončena v r.1936.Stejně tak se v tomto roce prováděla dlažba v obci. Z toho je možno usoudit, že i fotky náměstí, jsou li s dlažbou tak by měly být po r.36.M.Klimplfotografie z pacovskeho parku pochází z období mezi lety 1936-1945, v roce 45 byl park převeden do majetku státu a přišla sem armáda, prostor prakticky zdevastovala. Na fotografiích vypadá park relativně udržovaně, v této době měla být majitelem rodina A. Weisse, která na zámku i okolí provedla mnoho úprav, zahradní úprava blízkosti zámku by tomu odpovídala.Hana Zemanová

Rok:
Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!
Autor:
Klíčová slova:Pacov, park
Materiál:35mm_ilford_panchromatic
Kategorie:Pacov a park, kinofilm
Nápisy na fotografii:
Umístění:film 202
logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička