Digitální archiv

Auto před hotelem Nový na Křižíkově náměstí František Thun Hohenstein,

Auto před hotelem Nový na Křižíkově náměstí František Thun Hohenstein,  podle mně dostupných informací je mužem ve světlém plášti u automobilu se skloně... Tábor,Grand Hotel,Křižíkovo náměstí,auto,uniforma
Auto před hotelem Nový na Křižíkově náměstí František Thun Hohenstein,

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

ID:desky/deska0038
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
Auto před hotelem Nový na Křižíkově náměstí František Thun Hohenstein,
Popis:
podle mně dostupných informací je mužem ve světlém plášti u automobilu se skloněnou hlavou je František Thun Hohenstein, český místodržící.
R.Horn
děkujeme
na Vašich úžasných stránkách jsem mimo jiné narazil na fotografii knížete F.Thun Hohensteina v automobilu Laurin a Klement. Jsem tak trochu znalec značky a mám rozsáhlý archiv. Proto si dovoluji údaje doplnit.
Jedná se o foto ID 0038. Automobil Laurin a Klement typ Ka 95/150 mm, výrobního čísla 6856, vyrobeného 23.8.1911, prodaného 24.1.1912 knížeti Franz Thun Hohensteinovi - Praha.
Jiří Rambousek, Dobříš.
Dšěkujeme

Pomozte nám určit kdo je na fotografii.

Rok:
Autor: (blíže neurčen)
Klíčová slova:Tábor, Grand Hotel, Křižíkovo náměstí, auto, uniforma
Materiál:negative13x18
Kategorie:Grand Hotel (hotel Nový), Auta a motocykly, Císařské manévry v Táboře 1913
Nápisy na fotografii:
Umístění:
logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička