Digitální archiv

veslaři

Š&V Digitální archiv Sport Veslaři na Jordáně
veslaři  Mimo tyto údaje bych rád dodal něco k negativům z archivu – Sport – Veslaři na J... Tábor,Jordán
ID:
nikon/nfilm2497
Objednejte tisk z této fotografie
Jméno:
veslaři
Popis:
Mimo tyto údaje bych rád dodal něco k negativům z archivu – Sport – Veslaři na Jordáně (ID nikon/nfilm 2496 a 2497). Protože jsem na nich zachycen jako veslař mohu říci, že vznikly při neočekávaném přepadení loděnice paní Šechtlovou. Pro předváděné veslování budiž omluvou, že jsme se na lodě sesedli bez ohledu na posádky. Na slajd tak usedl kormidelník a na jeho místo dost objemný veslař. Také vyjížďka bez horních dílů sportovního oblečení odporuje zavedeným pravidlům. Snímky ale byly pořízeny v létě 1961 nebo do července 1962. Jeden ze snímků z této série, který ve Vašem archivu není, byl použit v publikaci Tábor – Soubor 24 fotografií Marie Šechtlové s předmluvou dr. Fr. Kroupy. Vydalo nakladatelství Orbis Praha v březnu 1963.M. Děkanovský

Rok:

Prosíme, pomozte nám přesně datovat tuto fotografii!
Autor:
Klíčová slova:
Tábor, Jordán
Materiál:
film_6x6_bw
Kategorie:
Veslaři na Jordáně
Nápisy na fotografii:
Umístění:

Toto je automatický náhled scanu původní fotografie. Kvalita těchto náhledů je pouze orientační. Obrázky jsou uloženy 16-ti bitově s velkým rozlišením, ale před tiskem je bývá nutné vyrovnat, vyretušovat a udělat výřezy. Prohlédněte si galerie.

logo


Napište nám, pokud máte nějaké další informace o fotografii, nebo máte-li zájem o reprodukci či jiné využití fotografie.

Práva vlastní Marie Michaela Šechtlová. Správce fotobanky Jan Hubička